Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ high precision injection molding ] eşleşme 274 Ürünler.
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
| kurşun zamanı: | 15-30 gün |
1'i olan hassas enjeksiyon kalıplama hizmeti,000,000 Şutlar Kalıp ömrü ve ± 0.01mm Tolerans LKM tabanı kullanılarak
| custom: | Yes |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| EDM Machining: | Yes |
EDM ekipmanı ve ±0.01 mm toleranslı siyah özel renk kullanan hassas enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Product Material: | Plastic |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 Mm To ±0.1 Mm |
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Kesinlik Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Çoklu Yüzey Bitirme Uzun Kalıp Ömürü
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
Precision Injection Molding Services with Multiple Design Software and Various Materials for Single and Multi-Cavity Molds
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
|---|---|
| Ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Nakliye: | Deniz, Hava, Ekspres |
±0.01mm Toleransı ve 500,000-1 ile hassas Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri000,000 Şutlar Mürettebatı Hızlı 15-30 Gündür
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri - ±0.01mm Tolerans, 500k-1M Atış Kalıp Ömrü
| Kalıp Tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Yüzey İşlemi: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
| GELENEK: | Evet |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
Standart İhracat Karton Plastik Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi 2-4 Haftalık Öndeleme Zamanı
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| kalıp tipi: | Enjeksiyon |
% 100 Denetim Plastik Enjeksiyon Kalıplama Servisi Standart İhracat Karton Ambalajıyla
| Kalıplama Süreci: | Termoplastik Enjeksiyon Kalıplaması |
|---|---|
| Malzeme: | plastik |
| Denetleme: | %100 Muayene |

