Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ high precision injection molding ] eşleşme 274 Ürünler.
±0.01mm Toleransı ve EDM İşleme ile Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Inspection: | CMM, Projector, Caliper, Microscope, Etc. |
|---|---|
| EDM Machining: | Yes |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Uzun kalıp ömrü olan ürünler için hassas enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
±0.01mm Toleransı ile hassas Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Denizcilik: | Deniz, Hava, Ekspres |
|---|---|
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
Yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplama hizmeti EDM işleme ve cilalama ile
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
|---|---|
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
High Precision Injection Molding Services with Tolerance ±0.01mm and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Gelenek: | Evet |
|---|---|
| Tolerans: | ± 0.01mm |
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
Yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplama hizmeti ± 0.01mm toleransı ve 500.000-1.000Endüstriyel Uygulamalar için 1000 Vuruş Kalıp Süresi
| Tolerance: | ±0.01mm |
|---|---|
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Lead Time: | 15-30 Days |
Yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplama hizmeti 500,000-1,000,000 Şutlar Kalıp Süresi ve ± 0.01mm 15-30 Günde Tolerans Zamanı
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
500K-1M çekimlerle Enjeksiyon Kalıplama Servisi Kalıp ömrü ±0.01mm
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Inspection: | CMM, Projector, Caliper, Microscope, Etc. |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Yüksek basınçlı enjeksiyon kalıplama hizmetleri, yüksek hassasiyetli plastik parçalar için hacim üretimi ve tasarım desteği
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Volume Production: | Available |
±0.01mm Toleransa İlaç Kalıplama Hizmetleri Özel Tasarım ve Yüksek Hassasiyetli Parçalarla
| Mold Life: | 500,000-1,000,000 Shots |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |

