Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ 2 times injection molding ] eşleşme 340 Ürünler.
İpek ekranı baskı enjeksiyon kalıplama hizmetleri tolerans ±0.01mm
| Denizcilik: | Deniz, Hava, Ekspres |
|---|---|
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri ABS PC PP Kalıp Boşluğu Denetimi EDM İşleme
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Geleneksel: | - Evet. |
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Servisi ABS PP PC PA POM PMMA Kalıp ömrü 500000-1000000 çekim
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
Kesinlik Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri Polime Boyamak İpek Serisi Yazdırma EDM CNC İşleme Denetimi
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
CMM denetimi ve teslimatı garantili enjeksiyon kalıplama hizmeti
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
|---|---|
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
ABS / PP parçaları için hassas enjeksiyon kalıplama CMM denetimi ile
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
Tek boşluk tasarım enjeksiyon şekillendirme hizmeti çeşitli plastikler için enjeksiyon kalıplama hizmeti
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Kompleksi Yedek Parçalar Hassas İşleme Bileşen Dönüştürme
| Önderi Zamanı: | 15-30 gün |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| Geleneksel: | - Evet. |
DME Kalıp Üssü ve Hava Taşımacılığı için Solidworks Tasarımlı Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Geleneksel: | - Evet. |
| CNC İşleme: | - Evet. |
Çeşitli malzemeler için CMM denetimi ile özel plastik enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |

