Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ 2 times injection molding ] eşleşme 340 Ürünler.
Özel Renkli Enjeksiyon Kalıplama Servisi 300-500.000 Vuruş için Sıcak Koşucu ve Soğuk Koşucu Sistemleri ile Kalıp Hayatı
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Color: | Black Customized Color |
| Mold Life: | 300,000-500,000 Shots |
±0.01mm Toleransı ve Özel Renk Seçenekleri ile KLM Araç Temel Kullanımında Hassas Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Application: | Injection Molding Parts |
|---|---|
| Base: | KLM Tooling Base |
| Runner: | Hot Runner\ Cold Runner |
Enjeksiyon basıncı 500 ila 2000 bar Tek atışlı enjeksiyon kalıplama yöntemi, döngü süresi Tipik olarak 10 ila 60 saniye ve boyut toleransı Artı Eksi 0.1 mm ila 0.5 mm
| kalıp Tipi: | Tek Boşluklu veya Çoklu Boşluk |
|---|---|
| Sycletim: | Tipik olarak 10-60 Saniye |
| Süreç türü: | enjeksiyon kalıplama |
Elektronik Plastik Enjeksiyon Kalıplama Parçası Enjeksiyon Kalıplama Servisi KLM Araç Üssü / Yüksek cilalama / Tek atış
| kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
|---|---|
| Bitir.: | Yüksek Lehçe |
| besleme: | Enjeksiyon kalıplama |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
Enjeksiyon kalıplama, Otomatik uç besleme, Yüksek kalite, hassas boyut toleransı +/- 0,05
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,01 mm |
| Erozyon İşleme: | Evet |
Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Plastik Ekstrüzyon, İnşaat plastik ekstrüzyon parçası
| Denetleme: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
|---|---|
| Nakliye: | Deniz, Hava, Ekspres |
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
Enjeksiyon Kalıplama Hizmeti, kendi patenti, Daha iyi bir yaşam için mutfak ürünü, CAD mühendislik eğitimi +/- 0,05
| Nakliye: | Deniz, Hava, Ekspres |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Hata payı: | ±0,01 mm |
Kaliteli Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Kalıp Süresi 000 ve EDM İşlemleri Evet
| Ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
|---|---|
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
Güvenilir Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri - Deniz Taşımacılığı ve CMM Denetimi
| Yüzey Dönüşümü: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |

