Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ 2 times injection molding ] eşleşme 340 Ürünler.
±0.01mm Toleransı ile hassas Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Denizcilik: | Deniz, Hava, Ekspres |
|---|---|
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri için Uzman Katı İşlemler Tasarımı
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
Gönderi için Profesyonel Düşük Maliyetli Enjeksiyon Kalıplama Servisi
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
Otomotiv ABS parçaları için kumaş aşılama, kauçuk enjeksiyon kalıplama hizmeti
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
Uzman Özel EDM İşleme Ve Enjeksiyon Kalıplama
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Termoplastikler için CNC ve EDM işleme ile hassas enjeksiyon kalıplama
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
500 kalıp ömrü Tüm türler için hassas enjeksiyon kalıplama termoplastik
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
|---|---|
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
| Önderi Zamanı: | 15-30 gün |
Solidworks tasarım yazılımı ile tek boşluklu kalıpların tüm potansiyelini serbest bırakın
| Material: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, Etc. |
|---|---|
| Shipping: | Sea, Air, Express |
| CNC Machining: | Yes |
Pro / E Tasarım Yazılımı ve Enjeksiyon Kalıplama Çözümleri ile Profesyonel Termoforming Servisi
| Geleneksel: | - Evet. |
|---|---|
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
Otomatik CAD Tasarım Yazılımı ve Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Deniz Taşımacılığı için Nihai Çözüm
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| CNC Machining: | Yes |
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |

