Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ insert molding process ] eşleşme 55 Ürünler.
Enjeksiyon kalıplama, Otomatik uç besleme, Yüksek kalite, hassas boyut toleransı +/- 0,05
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,01 mm |
| Erozyon İşleme: | Evet |
Profesyonel Standart İhracat Kartonu için Enjeksiyon Kalıp Üretimi
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Yüzey Dönüşümü: | Polonya, doku, resim, vb. |
| kalıp tipi: | Enjeksiyon |
Ekonomik Aşırı Kalıplama Enjeksiyon Kalıplaması
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Boşluk: | Tek Kavite |
Tek boşluklu sıvılama enjeksiyon kalıplaması
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Boşluk: | Tek Kavite |
OEM Enjeksiyon Kalıplama Hizmeti - Profesyonel ve Ekspres Teslimat
| Kalıp Tasarımı: | 2D/3D CAD Çizimi |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 15-45 gün |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Profesyonel Enjeksiyon Kalıplama Servisi ± 0.01mm Tolerans, 500k-1M Atış Kalıp Ömrü
| GELENEK: | Evet |
|---|---|
| Hizmet Türü: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| NAKLİYE: | Deniz, Hava, Ekspres |
Yüksek basınçlı enjeksiyon kalıplama hizmetleri, yüksek hassasiyetli plastik parçalar için hacim üretimi ve tasarım desteği
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Volume Production: | Available |
NAK80 Kalıp Çelik ve ±0.05mm Toleransa sahip hassas OEM Plastik Enjeksiyon Kalıplaması
| Dayanıklılık: | ±0,05 mm |
|---|---|
| Ambalajlama: | Ahşap kasa |
| Malzeme: | ABS, PC, PP, PE, PA, POM, vb. |
Sıcak Koşucu / Soğuk Koşucu Elektrikli Aygıt Enjeksiyon Kalıplama ABS, PE, PMMA, PC, POM, PBT, PP, PA66, PPO, PVC
| Temel: | KLM takım tabanı |
|---|---|
| kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
| Bitir.: | Yüksek Lehçe |
Kadın bağlayıcı enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |

