Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ custom plastic injection molding ] eşleşme 415 Ürünler.
Özel Renkler Mevcuttur Yüksek Hacimli Üretim Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Gelişmiş Tasarım Yazılımı ile
| Process: | Plastic Injection Moulding |
|---|---|
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
| Color Options: | Custom Colors Available |
Özel Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi 50 ila 3000 ton bağlama gücü ile DFM Analizi ve Ücretsiz 10 Pcs Örnek sunar
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
| Mold Type: | Single-cavity, Multi-cavity, Family Molds |
50 ila 3000 ton bağlama gücü ve DFM analizi ile mat yüzey bitirme enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Shipping: | Sea, Air, Express |
|---|---|
| Sample: | Free For 10 Pcs Sample |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
Özel Renk Seçenekleri Mevcut Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri, 300.000-500.000 Atış Kalıp Ömrü ve ±0.01mm Toleranslı
| Equipment: | CNC, EDM, Wire-Cutting, Etc. |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Product Material: | Plastic |
EDM ekipmanı ve ±0.01 mm toleranslı siyah özel renk kullanan hassas enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Product Material: | Plastic |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 Mm To ±0.1 Mm |
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
±0.01mm Toleransı ile Özel Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 15-30 Days Lead Time for Sea Shipping
| Tolerans: | ± 0.01mm |
|---|---|
| gelenek: | Evet |
| CNC işleme: | Evet |
Custom Injection Molding Services with 15-30 Days Lead Time and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life for Precision Plastic Parts
| CNC işleme: | Evet |
|---|---|
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Hizmet türü: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
Expertly Crafted Injection Molding Services with DME Mold Base and ABS Material for High Precision Components
| Tolerans: | ± 0.01mm |
|---|---|
| Kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
| Hizmet türü: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
| kurşun zamanı: | 15-30 gün |

