Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ custom plastic injection molding ] eşleşme 415 Ürünler.
EDM CNC İşleme ve Çeşitli Yüzey Bitirme ile Özel Kesinlikli Enjeksiyon Kalıplama
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
| Geleneksel: | - Evet. |
Özel PP Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri 500 kalıp ömrü ve CNC işleme ile Evet
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Shipping: | Sea, Air, Express |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
OEM/ODM Plastik Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi ±0.02mm Toleransa ve %100 Denetim
| Denetim: | %100 Muayene |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Kalıplama Süreci: | Termoplastik Enjeksiyon Kalıplaması |
Standart ihracat karton ambalajı ile verimli plastik enjeksiyon hizmeti
| Kalıp Tasarımı: | Özel |
|---|---|
| Malzeme: | plastik |
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
CNC İşleme Plastik Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi 500.000 Vuruş Kalıp Ömrü
| Kalıplama Süreci: | Termoplastik Enjeksiyon Kalıplaması |
|---|---|
| Kalıp yapımı: | CNC işleme |
| Malzeme: | plastik |
±0.02mm toleranslı enjeksiyon kalıplama hizmeti ve %100 denetim
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
| Denetim: | %100 Muayene |
Profesyonel Standart İhracat Kartonu için Enjeksiyon Kalıp Üretimi
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Yüzey Dönüşümü: | Polonya, doku, resim, vb. |
| kalıp tipi: | Enjeksiyon |
CNC İşleme Plastik Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi 500.000 Vuruş Kalıp Ömrü
| Kalıp Tasarımı: | Özel |
|---|---|
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
| Kalıp yapımı: | CNC işleme |
50 ila 3000 Ton Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri 10 Pc Örnek için Ücretsiz ve Özel Plastik Parçalar için Düşük ve Yüksek Hacimli Üretim
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Production Volume: | Low To High Volume Production |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
Çoklu Çukurlu Kalıp Çukurlu ve CNC İşleme ile Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |

