Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi, -
raffyEvet, mükemmel bir iş çıkarıyorsun, teşekkür ederim Welson, anlamıyorum ve çok zor
OEM Enjeksiyon Kalıp Üretimi, Ahşap Kasa İçindeki Çoklu Bozuklukla
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,05 mm |
| Kalıp Tasarımı: | 2D/3D CAD Çizimi |
NAK80 Kalıp Çelik ve ±0.05mm Toleransa sahip hassas OEM Plastik Enjeksiyon Kalıplaması
| Dayanıklılık: | ±0,05 mm |
|---|---|
| Ambalajlama: | Ahşap kasa |
| Malzeme: | ABS, PC, PP, PE, PA, POM, vb. |
300 Saat Kalıp Ömrü OEM S136 Kalıp Çelik ile Enjeksiyon Kalıplaması
| Yüzey Dönüşümü: | Parlatma, Doku, Boyama vb. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,05 mm |
| Boşluk: | Tek boşluklu, Çok boşluklu |
Sıcak / Soğuk Koşucu Sistemiyle ABS OEM Enjeksiyon Kalıplandırma
| Malzeme: | ABS, PC, PP, PE, PA, POM, vb. |
|---|---|
| Kalıp Testi: | Sevkiyat öncesi %100 muayene |
| Kurşun zamanı: | 15-45 gün |
Yapısal Yüzey Bitirme OEM OEM / ODM için Enjeksiyon Kalıplama Servisi
| Koşucu sistemi: | sıcak/soğuk koşucu |
|---|---|
| Kalıp Tasarımı: | 2D/3D CAD Çizimi |
| kalıp ömrü: | 300.000-1.000.000 atış |
Verimli Koşucu Sistemi OEM Enjeksiyon Kalıplı Parça Üretimi İçin Sıcak / Soğuk Koşucu
| Boşluk: | Tek boşluklu, Çok boşluklu |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Kalıp Çeliği: | P20, 718, NAK80, S136, vb. |
Enjeksiyon Kalıplama Hizmeti, kendi patenti, Daha iyi bir yaşam için mutfak ürünü, CAD mühendislik eğitimi +/- 0,05
| Nakliye: | Deniz, Hava, Ekspres |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Hata payı: | ±0,01 mm |

