Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi, -
raffyEvet, mükemmel bir iş çıkarıyorsun, teşekkür ederim Welson, anlamıyorum ve çok zor
PMMA Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri CMM Denetimi ve Yüzeyi Poliş Etkisiyle
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| CNC işleme: | - Evet. |
Özel Termosetting Kalıplandırma Servisi, cilalı bitişle EDM İşleme Uzun Kalıp Ömrü
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
|---|---|
| Denizcilik: | Deniz, Hava, Ekspres |
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
Kesinlik Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri Polime Boyamak İpek Serisi Yazdırma EDM CNC İşleme Denetimi
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
Otomotiv bileşenleri için Otomatik CAD yazılımı ile hassas enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
|---|---|
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
Karmaşık tasarımlar ve yüzey tedavileri için CNC işleme ile özel enjeksiyon kalıplaması
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
|---|---|
| CNC İşleme: | - Evet. |
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Profesyonel kalıplama özelleştirme dayanıklı termosetting kalıplama hizmeti
| Önderi Zamanı: | 15-30 gün |
|---|---|
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
±0.01mm hassasiyet toleransları ile tek çok boşluklu enjeksiyon kalıplama hizmeti
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
15-30 Gün Öndeleme Zamanı Rekabetçi ABS Ürünleri için Enjeksiyon Kalıplama Servisi
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
HASCO Kalıp Üssü EDM İşleme ile Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
|---|---|
| CNC İşleme: | - Evet. |
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
CNC ve EDM Hizmetleri ile Tek Boşluklu Plastik Enjeksiyon Kalıplaması
| CNC İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |

