Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ prototype molding service ] eşleşme 298 Ürünler.
High Precision Injection Molding Services with Tolerance ±0.01mm and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Gelenek: | Evet |
|---|---|
| Tolerans: | ± 0.01mm |
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
Çoklu Çukurlu Kalıp Çukurlu ve CNC İşleme ile Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
500K-1M çekimlerle özel enjeksiyon kalıplama hizmeti Kalıp ömrü
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
| Material: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, Etc. |
±0.01mm Toleransı ve EDM İşleme ile Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Inspection: | CMM, Projector, Caliper, Microscope, Etc. |
|---|---|
| EDM Machining: | Yes |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance, 500,000-1,000,000 Shots Mold Life, and 15-30 Days Lead Time
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
|---|---|
| Ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| gelenek: | Evet |
Expertly Crafted Injection Molding Services with DME Mold Base and ABS Material for High Precision Components
| Tolerans: | ± 0.01mm |
|---|---|
| Kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
| Hizmet türü: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
Özel ABS Ürünleri CNC İşleme ile Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri ve 15-30 Gündüz Liderlik Süresi
| Shipping: | Sea, Air, Express |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
| Service Type: | Injection Molding Services |
Profesyonel Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri ±0.01mm Tolerans ve ABS için 15-30 Gün Öncü Zamanı
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplama hizmeti 500,000-1,000,000 Şutlar Kalıp Süresi ve ± 0.01mm 15-30 Günde Tolerans Zamanı
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
15-30 Gün Teslim Süresi ile Özel Termoset Kalıplama Hizmeti
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |

