Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ precision plastic injection moulding ] eşleşme 170 Ürünler.
Çift Atışlı Hassas Enjeksiyon, PC Elektronik Düğme Enjeksiyon Hizmetleri
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| baz: | KLM kalıp tabanı |
| Bitiş: | Yüksek cila |
OEM/ODM Plastik Enjeksiyon Kalıplama Servisi Standart İhracat Kartonu ile
| Yüzey Dönüşümü: | Polonya, doku, resim, vb. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
| Ambalajlama: | Standart İhracat Karton |
Tek boşluklu kalıplı özel deniz taşımacılığı enjeksiyon kalıplama hizmeti
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
Plastik Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi % 100 İnceleme Boyası Yüzeyi Bitirilmiş
| kalıp ömrü: | 500.000-1.000.000 Atış |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| Kalıp Tasarımı: | Özel |
CNC ve EDM Hizmetleri ile Tek Boşluklu Plastik Enjeksiyon Kalıplaması
| CNC İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
Yüzeyi boyama ile hızlı ve doğru plastik enjeksiyon kalıplama hizmeti
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 2-4 Hafta |
| Kalıp Tasarımı: | Özel |
Çeşitli malzemeler için CMM denetimi ile özel plastik enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
Standart İhracat Karton Plastik Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi 2-4 Haftalık Öndeleme Zamanı
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Hizmet: | OEM/ODM |
| kalıp tipi: | Enjeksiyon |
Plastik Enjeksiyon Kalıplaması için Standart İhracat Karton Ambalaj Çözümü
| Kurşun zamanı: | 2-4 Hafta |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
| kalıp tipi: | Enjeksiyon |
LKM Kalıp Tabanlı Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri, 300.000-500.000 Atış Kalıp Ömrü ve Hassas Plastik Parçalar İçin ±0.01mm Tolerans
| Finish: | None |
|---|---|
| Mold Life: | 300,000-500,000 Shots |
| Color: | Black Customized Color |

