Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ plastic molding services ] eşleşme 414 Ürünler.
±0.01mm Toleransı ve 500,000-1 ile Özel Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri000,000 Vuruş Kalıp Süresi ISO90001 Sertifikalı
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| CNC Machining: | Yes |
Yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplama hizmeti 500,000-1,000,000 Şutlar Kalıp Süresi ve ± 0.01mm 15-30 Günde Tolerans Zamanı
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
Kaliper denetimi ve CNC işleme ile uzman tasarlanmış enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Tasarım yazılımı: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Denetim: | CMM, Projektör, Kumpas, Mikroskop vb. |
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
Profesyonel Enjeksiyon Kalıplandırma Hizmetleri ±0.01mm Tolerans ve ABS için 15-30 Gün Öncü Zamanı
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
500 Kalıp Hayatı LKM Kalıp Üssü ve EDM İşleme tarafından Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri
| Geleneksel: | - Evet. |
|---|---|
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
Uzun kalıp ömrü olan ürünler için hassas enjeksiyon kalıplama hizmetleri
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
EDM İşleme Evet DME Kalıp Üssü Özel Çözümler için Plastik Üretim Hizmeti
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin: | Parlatma, Boyama, Serigrafi Baskı, Vb. |
| Önderi Zamanı: | 15-30 gün |
Profesyonel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri ±0.01mm Toleransa ve 500,000-1,000,000 Şut Kalıp ömrü 15-30 Gün Aracı
| custom: | Yes |
|---|---|
| Service Type: | Injection Molding Services |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Professional Injection Molding Service with ±0.01mm Tolerance and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life for Sea Shipping
| Kalıp tabanı: | Lkm, Hasco, Dme |
|---|---|
| Tolerans: | ± 0.01mm |
| Kalıp Boşluğu: | Tek Kavite, Çok Kavite |
Customizable Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Malzeme: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, vb. |
|---|---|
| Hizmet türü: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
| Ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton, Palet |

