Tüm ürünler
-
RecebMüşteri, eski prodüksiyonlarınızdaki sonuçlardan memnun olduğu için ürünlerini üretmenizi istiyor. -
Seanİyi ekip çalışması - iyi tedarikçiler, hızlı eylemler ve her iki tarafta birlikte çalışan iyi insanlar…. -
ChrisTepki verecek, farklı düşünecek ve bizimle yenilik yapacak kadar önemsediğiniz için teşekkürler - burada bu vesileyle bu alternatifi bulmak için - RnD'de bizden çok takdir edildi,
anahtar kelimeler [ custom injection molding ] eşleşme 437 Ürünler.
Kurşun Asit Akü Kutusu Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Yüksek Cilalı Finish Silindir Sürgüsü
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| baz: | KLM kalıp tabanı |
| Bitiş: | Yüksek cila |
S136 Kurşun Asitli Pil Kutusu Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Yüksek Polonyalı Dönüşüm
| Kalıp Malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
Kurşun Asit Batarya Kutusu Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri Yüksek Polonya Bitirme Silindir Kaydırıcı
| Kalıp Malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Bitir.: | Yüksek Lehçe |
Elektronik Plastik Enjeksiyon Kalıplama Parçası Enjeksiyon Kalıplama Servisi KLM Araç Üssü / Yüksek cilalama / Tek atış
| kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
|---|---|
| Bitir.: | Yüksek Lehçe |
| besleme: | Enjeksiyon kalıplama |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Kalıp malzemesi: | S136 |
|---|---|
| Temel: | KLM takım tabanı |
| Kalıp ömrü: | 300.000-500.000 atış |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri ABS PC PP Kalıp Boşluğu Denetimi EDM İşleme
| Servis tipi: | Enjeksiyon Kalıplama Hizmetleri |
|---|---|
| Geleneksel: | - Evet. |
| Erozyon İşleme: | - Evet. |
Özel Enjeksiyon Kalıplama Kompleksi Yedek Parçalar Hassas İşleme Bileşen Dönüştürme
| Önderi Zamanı: | 15-30 gün |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| Geleneksel: | - Evet. |
±0.01mm Toleransı ile Özel Enjeksiyon Kalıplandırma Servisi
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Customized Injection Molding Service with 15-30 Days Lead Time, CMM Inspection, and ISO90001 Certification
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 15-30 Days Lead Time for Sea Shipping
| Tolerans: | ± 0.01mm |
|---|---|
| gelenek: | Evet |
| CNC işleme: | Evet |

